מחירי מרכזיה – לעסקים ומוסדות

למה עסקים וארגונים מודרניים תלויים במרכזיה טלפונית? מה משפיע על מחירי מרכזיה לעסקים וארגונים? איך ניתן לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות השירות?

הנושא של מחירי מרכזיה מעסיק המון בעלי עסקים וארגונים בארץ ובעולם. הסיבה לכך היא התלות של אותם עסקים וארגונים מודרניים במרכזיה הטלפונית. מרכזיה היא לא רק מערכת אלקטרונית שמקשרת בין המנויים ומאפשרת להם לבצע שיחה, אלא גם כלי לגיוס ושימור לקוחות. רוב בעלי העסקים מתייחסים למרכזייה ככלי תקשורת, אך האמת היא שיש לה היבט טכני לא מבוטל. עם זאת, מחירי מרכזיה מושפעים מהמון פרמטרים שכדאי להכיר.

מחירי מרכזיה

המרכזייה שהעסק שלך צריך

בעלי עסקים מכל סוג צריכים בראש ובראשונה להבין שהם זקוקים לשירותי מרכזיה. אנחנו בחברת KC GRUP מוכנים להסיר עבורך את הכפפה ולהציע לך מחיר מרכזיה שלא יחזרו. בעזרתנו העסק שלך ימשיך לצמוח וליהנות מכל היתרונות של מרכזיה בענן. כמו כן, נסביר לך על המשמעות של מחשוב ענן ונצמצם עבורך הוצאות בהקמת תשתיות וגיוס כוח אדם.

ההיבט הטכני של הפעלת מרכזיה

המרכזייה היא המערכת האלקטרונית היחידה בעסק או בארגון שמסוגלת לזהות את יוזם השיחה ולאתר את יעד השיחה. יש לזה משמעות אדירה מבחינת מידע שבו ניתן להשתמש בעתיד על מנת לשמר ולגייס לקוחות. כמו כן, מחירי מרכזיה משתלמים עבור העסק כי היא מגיעה עם שירותי מערכת כמו צלילי חיוג, צליל תפוס, מענה קולי, שיחה חונה ועוד. אלו שירותים שמייעלים את העסק ומייצרים עבורו יתרון מול המתחרים.

גורמים המשפיעים על מחירי מרכזיה

בעלי עסקים שרוצים לעבור לשלב הבא בהתנהלות שלהם מול הלקוחות צריכים להכיר את הגורמים המשפיעים על מחירי מרכזיה. הנה כמה מהם:

א. סוג המרכזייה – הפרמטר העיקרי שמשפיע על המחיר הוא סוג המרכזייה. ההבדל הוא בין מרכזיה רגילה ומרכזיה בענן ולכל אפשרות יתרונות אחרים. עם זאת, מרכזיה בענן עדיפה כי היא חסכונית בתשתיות, ניתן להתחבר אליה מכל מקום בעולם, היא מקלה על השליטה בשיחות דרך האינטרנט ומקום האחסון בה גמיש.

ב. צרכי העסק – מחירי מרכזיות מושפעים באופן ישיר מצרכי העסק. בשביל לקבוע את המחיר צריך לבדוק כמה שלוחות צריך לחבר למרכזיה, מה הטכנולוגיה שעליה היא מבוסס וכן הלאה. צרכי העסק מאופיינים מראש והשאיפה היא בכל מקרה לחסוך על מחירי מרכזיה בלי להתפשר על זמינות ומקצועיות.

ג. ציוד קצה ייעודי – רכישת ציוד קצה ייעודי עשויה להעלות את התקציב עבור הקמת מרכזיה בעסק החדש או הקיים. את ציוד הקצה הייעודי ניתן לרכוש מחברות שונות וגם כן בהתאם לצרכי העסק והתקציב שעומד לרשותו.

ד. עלויות התקנה ותמיכה – מחירי מרכזיה מתייחסים בדרך כלל להפעלה השוטפת ולא כוללים בתוכם את עלויות ההתקנה. מבחינת בעלי עסקים, הפתרון הוא לברר מראש מהן עלויות ההתקנה והאם המחיר החודשי כולל תמיכה. תמיכה היא חלק חשוב בהפעלת כל סוגי המרכזיות לעסקים.

טיפים לחיסכון במחירי מרכזיה

אפשר לחסוך במחירי מרכזיות אם משתמשים בשירותי מחשוב בענן. מרכזיה בענן לא רק יעילה יותר עבור העסק המודרני, אלא גם חוסכת עבורו את הקמת ותחזוקת התשתיות הרגילות. מחשוב ענן מספק לבעלי עסקים קטנים גישה מסביב לשעון למרכזיה ומייצר עבורם פוטנציאל רחב יותר לצמיחה.

משתלם לך לבחור בנו

אנו בחברת KC GRUP מבינים את ההתלבטות שלך ומעמידים לרשות בעלי עסקים פתרונות מעולים של שירותי מרכזיות. שווה לך להשקיע בנו ולהשאיר פרטים באתר – כי רק אצלנו מחכים לך מחירי מרכזיה נמוכים אבל עם התחייבות למקצועיות ואמינות.