מצלמות אבטחה

מצלמות בעסק שלנו הן מוצר הכרחי. מצלמות אבטחה בעסק הן אמצעי הרתעה והגנה מפני מקרים כמו גניבות או ונדליזם העלולים להתרחש בבית העסק שלנו. מצלמות האבטחה מספקות הגנה לבעל העסק הן מפני גניבות המתבצעות על ידי לקוחות הן מפני גניבות המתבצעות על ידי העובדים עצמם.

המצלמות מאפשרות לבעל העסק לצפות במתרחש במקום העבודה גם כשאינו בסביבה, לצלם ניסיונות פריצה למגרש החניה של בית העסק בשעות הקטנות של הלילה ובאופן כללי, לפקח על הנעשה בעסק, ולשמש כאמצעי הרתעה.

 

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים הן חלק מהתקציב השנתי של בתי עירייה רבים. לצערנו, לאחרונה רבו המקרים שבהם בני נוער משועממים משחיתים ציוד בגינות ציבוריות, ומבצעים מעשי ונדליזם כאלה ואחרים. מצלמות האבטחה מסייעות בהשגת סדר סביבתי, בהרתעה ובמניעת תופעות וונדליזם, ומקנות לתושבים שקט וביטחון.

אז אמרנו שאחד הדברים החשובים הוא להתאים את מצלמת האבטחה לשטח/לחלל המצולם. הדרך פשוטה, יחסית, וכוללת את הפרמטרים: המרחק בין המצלמה לשטח המצולם, גובה, רוחב ואורך השטח ואורך עדשת הצילום. בהתאם לכל הפרטים הללו יש לבחור את גודל החיישן המתאים. מתקין מצלמות אבטחה מיומן, יבדוק גם את תנאי הסביבה, את מצב התאורה, אם כדאי להתקין מצלמות נסתרות או דווקא גלויות לעין ועוד.