מרכזיה וירטואלית לעסקים


מרכזיה וירטואלית לעסקיםמרכזיה וירטואלית לעסקים

הקמתם עסק ואתם מחפשים מרכזיה וירטואלית לעסקים? החלטתם להתקדם ולהחליף את המרכזייה הישנה שברשותכם? אנחנו רוצים להמליץ לכם כאן על מרכזיות ip לעסקים קטנים, המילה האחרונה בתחום.

מרכזיה לעסק – מרכזיות IP הן המילה האחרונה בתחום המרכזיות כיום, מדובר במרכזיות שמחוברות גם לקו הטלפון וגם לאינטרנט ובכך מאפשרות סנכרון מלא בין תכונות בהן אנחנו משתמשים דרך האינטרנט, למשל תוכנות אימייל, לבין המרכזייה, כמו כן התכנה מאפשרת לנו לבצע מגוון רחב של שירותים ופעולות שניתן לבצע רק בזכות החיבור לאינטרנט. מרכזיית IP שנקראת גם מרכזייה וירטואלית, היא נחשבת לסוג המעודכן ביותר בעולם המרכזיות והיא יכולה להתאים, הן לעסקים קטנים והן לעסקים גדולים.

מרכזיה IP

אלו רק חלק מהאופציות שקיימות היום במרכזיות IP או מרכזיה בענן לעסקים קטנים. כל עסק יכול להגדיר לעצמו את סוג המרכזייה שהוא מבקש להשתמש בה, על פי צרכיו. מן הסתם עסקים קטנים ישתמשו במרכזיה טלפונית שונה מזו שעסק גדול משתמש בה, שכן כמות המשתמשים במרכזיה וכמות השיחות שנכנסות לעסק הוא נמוך יותר. עם זאת גם עסקים קטנים יעדיפו להשתמש במרכזייה וירטואלית, אשר כל תהליך הניהול שלה מתבצע דרך האינטרנט ולא כפי שהיה נהוג עד היום.

היתרון הגדול של מרכזייה וירטואלית הוא היכולת לבצע את כל ניהול המרכזייה דרך המערכת של המרכזייה ברשת ובכך ניתן לנהל אותה מכל מקום. חשוב להבהיר, שכל המידע של המרכזייה מגובה ומאובטח על ידי השרת של החברה אשר מספקת את המרכזייה ודרכה הוא עובד.

מרכזיה וירטואלית לעסק

אם אתם רוצים לדעת עוד על מרכזיות IP לעסקים קטנים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת KC טכנולוגיות מתמחים בשיווק ומכירה של מרכזיות טלפונים, כולל מרכזייה וירטואלית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין. אצלנו תקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ביותר.