מרכזיה לעסק בענן – תומכים בעסק שלך

חברת KC GRUP יודעת בדיוק מה העסק שלך צריך בשביל ליהנות מהיתרונות של מרכזיה בענן. אנו מתמחים במגוון פתרונות מחשוב ומזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. הפעלת מרכזיה לעסק בענן שלך היא המשימה שלנו – ואין לך דרך טובה יותר לשלב בין מחיר נמוך ותמורה גבוהה.

מאפיינים של מחשוב ענן

בשביל להבין את הערך המוסף של מרכזיה לעסק צריך להכיר את המאפיינים של מחשוב ענן. באופן כללי, מדובר בשירותי מחשוב שניתנים למשתמש באמצעות מחשב מרוחק ולא מחשב פיזי. החיבור של המשתמש למחשב המרוחק הוא דרך רשת האינטרנט או קו תקשורת ייעודי. כתוצאה מכך לא צריך לרכוש ולנהל משאבים ומערכות מחשוב וניתן גם להפעיל מרכזיה לעסק בענן בהוצאות מינימאליות.

מה הסיכונים של מרכזיה לעסק בענן?

כמו כל דבר אחר, גם להפעלת מרכזיה לעסק בענן יש יתרונות וחסרונות. החסרונות נובעים מהסיכונים שנשקפים למערכות מרכזיה לעסק בענן שלא מתוחזקות בצורה נכונה. הנה כמה מהם ופירוט על הפתרונות הרלוונטיים לכל בעיה:

א. פגיעה באבטחת מידע – על פניו, מחשוב ענן מאפשר גם לאנשים לא מורשים לגשת למידע סטטי מסוים. מצד שני, מרכזיה לעסק בענן שמתוחזקת על ידי חברה גדולה ומנוסה מוגנת מפגיעה באבטחת מידע ועומדת בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.

ב. פגיעה בפרטיות – יש בעלי עסקים שחוששים להשתמש ביתרונות של מרכזיות בענן בגלל פגיעה לכאורה בפרטיות. גם כאן הרבה תלוי ברמת האבטחה של החברה שמפעילה את המרכזייה ומציעה את שירותי המחשוב עבור הלקוחות.

ג. אינטגרציה בין שירותי ענן – עד לפני מספר שנים קשה היה למצוא שירותי מחשוב ענן לעסקים שמרוכזים תחת קורת גג אחת. זה גרם לבעיות אינטגרציה בין שירותי ענן ולתלות בתוכנות חיצוניות. את הבעיה הזו פותרים כיום בעזרת הזמנת שירותי מרכזיה לעסק בענן מאותה חברה שמספקת את שאר שירותי המחשוב של העסק.

 השקעה משתלמת במרכזיה לעסק בענן

מהאמור לעיל אפשר להבין מדוע מרכזיה לעסק בענן היא השקעה משתלמת. הקמת המערכת אמנם כרוכה בהוצאה מסוימת, אך היא מחזירה את עצמה בתוך זמן קצר. מרכזיה בענן זמינה עבור בעל העסק מכל מקום ובעל זמן, עוזרת לו לשמור על קשר עם הלקוחות ומגדילה את פוטנציאל המכירות.

מה חשוב להביא בחשבון בעת בחירת חברת שירותי ענן

לא משנה איזה סוג של שירות ענן העסק שלך צריך, תמיד כדאי לוודא שהספק הוא גורם מקצועי ומיומן. רצוי לתת עדיפות לחברה גדולה עם ניסיון מוכח ולרכז כמה שיותר שירותי מחשוב ענן תחת קורת גג אחת. כך ניתן לטפל בתקלות שונות של מרכזיה לעסק בענן מול שירותי תמיכה ולמנוע פגיעה בלקוחות.

איתנו – העסק שלך צומח עד לעננים

רוצה ליהנות מהיתרונות של מחשוב ענן? בחברת KC GRUP יענו לך על כל השאלות שקשורות לנושא. כל שעליך לעשות הוא לחייג אלינו ממש כעת, או להשאיר את פרטיך באתר, ולקבל הצעת מחיר על מרכזיה לעסק בענן בהתאמה אישית!