מרכזיות טלפון לעסקים

מחברים אותך למרכזיה שמתאימה לך – אנחנו בחברת KC GRUP מתמחים במרכזיות טלפון לעסקים ומזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. אצלנו מחכים לך שורה ארוכה של יתרונות:

  • התאמת המרכזייה לצרכים הספציפיים שלך
  • עמידה במסגרת התקציב שמוגדרת על ידך
  • אפשרויות בחירה מגוונות
  • תמיכת מחשוב מסביב לשעון
  • יחס אישי מהרגע הראשון

הגיע הזמן להצטרף לדור הבא של פתרונות התקשורת ולהשתמש במרכזיות הטלפון של KC GRUP לכל צורך ומטרה!

יכול לעניין אתכם גם:

כל הסיבות להתקין מרכזיה בעסק הקטן

העסק הקטן זקוק למרכזיה בראש ובראשונה כדי להישאר בקשר עם הלקוחות. בעלי עסקים קטנים יכולים להשתמש במרכזיה על מנת לקבל שיחות נכנסות, לענות על שאלות נפוצות ולשמר לקוחות קיימים. לחילופין, הרבה בעלי עסקים קטנים מנצלים את הפלטפורמה של המרכזייה על מנת להוציא שיחות. זה מתאים בעיקר לבעלי עסקים קטנים שרוצים להגדיל את המכירות ולכל מי שמעוניין לשווק מבצעים, מוצרים ושירותים בשיחת טלפון ישירה ללקוחות פוטנציאליים.

מרכזיות טלפון לעסקים

התפקידים של מרכזיות טלפון לעסקים קטנים

ההבדל העיקרי בתפקוד של מרכזיות טלפון לעסקים קטנים הוא בין מרכזיות פיזיות, מרכזיה בענן ומרכזיה וירטואלית. מרכזיה פיזית היא מערכת קול סנטר שמשתמשת בתצורה של VOIP כדי להטמיע ממשקים שונים. בעזרת המרכזייה הזו ניתן לבצע סנכרון כולל של תוכנות ולהבטיח שירות טוב ויציב לעסק הקטן.

מה ההבדל בין מרכזיות וירטואליות ומרכזיה בענן?

מרכזיות וירטואליות, שמכונות גם מרכזיות IP, מחוברות לקו הטלפון והאינטרנט. הן מאפשרות לסנכרן בין פעולות מקוונות לשירותי טלפון ולכן מתאימות לעסקים קטנים וגדולים כאחד. לשם השוואה, מרכזיה בענן פועלת מרחוק וחוסכת את עלויות ההתקנה. מכאן שהמרכזייה בענן יכולה להתאים לבעלי עסקים קטנים בתחילת דרכם, לעצמאיים ולכל מי שרוצה לחסוך בהוצאות.

הלקוחות בראש סדר העדיפויות

בעלי עסקים קטנים צריכים להציב את שביעות הרצון של הלקוחות בראש סדר העדיפויות. היתרון היחסי שלהם לעומת חברות גדולות הוא קשר ישיר עם לקוחות קיימים וחדשים, ולכן כדאי להם להשקיע בבחירת המרכזייה הנכונה.

השיחה הבאה שלך יוצאת מכאן!

כל השירותים שניתנים על ידי חברת KC GRUP נעשים מתוך חזון להעניק לך וללקוחות את הפתרון הטוב ביותר. לחיצה כאן ליצירת קשר ונציגי החברה שלנו ישמחו לבנות עבורך הצעה משתלמת להשוואה בין מרכזיות טלפון לעסקים קטנים.