מרכזיות לעסקים קטנים

גם היום, בעידן של אינטרנט ותקשורת באמצעות מחשבים, יש חשיבות עצומה למרכזיות, הן בבית והן בעסקים. במרבית המשרדים אנחנו יכולים לראות שבדלפק המרכזי של מנהלת המשרד או המזכירה, ישנה מרכזיה אשר דרכה מנותבת כל השיחות לעובדי העסק ובכלל.

במהלך השנים אנחנו יכולים שיפורים עצומים בכל המרכזיות, הן במרכזיה ביתית והן במרכזיה לעסקים קטנים וגדולים. לצד השיפור הרב שחל בתחום של מרכזיות פיזיות, אנחנו יכולים לראות גם מרכזיות מסוג חדש, מרכזיה וירטואלית.

מרכזיה בענן, כוללת את המכשור הטכני שקיים בכל מרכזיה, אך היא גם כוללת פורטל ניהול בסיסי שמאפשר שימוש דרך האינטרנט, נתב שיחות שמאפשר קליטת מספר שיחות במקביל, אפשרות לקבל מיילים ופקסים למחשב, חסימות שיחות, ספר טלפונים מסונכרן עם המייל של המשרד, ועוד מגוון אלמנטים שחלקם אפשר למצוא כיום במרכזיות רגילות וחלקן מותאמות למרכזיה וירטואלית בלבד.

כיצד בוחרים מרכזיה לעסק קטן?

מן הסתם, מרכזיה לעסק קטן תהיה שונה מזו אשר יש להשתמש בעסקים גדולים. לא רק בגלל שכמות העובדים במשרד היא שונה, אלא גם הצורך באלמנטים מסוימים שקיימים במרכזיה לעסקים גדולים, אינם בהכרח אחרים למרכזיה לעסקים קטנים. יש לבחון איזו מרכזיה יכולה לבצע את השירות הטוב ביותר, עם כמות העובדים שנמצאים בעסק ויתרה מזו, עד כמה המרכזייה מקלה על העבודה. הדגש צריך להיות, מן הסתם, על היכולת לבצע ולהעביר שיחות בצורה נכונה, לנהל את תהליך קבלת ודחיית השיחות וכן כיצד לבצע בצורה נכונה את הסנכרון עם תוכנות האינטרנט השונות, כגון מייל, איתן עובד העסק. הרעיון הוא שלא יווצר מצב שנצטרך לעבוד עם שתי מערכות במקביל, בזמן שתוכנה אחת יכולה לבצע את העבודה.

לגבי השאלה כיצד בוחרים מרכזיה ביתית, הרי שההתייחסות צריכה להיות על פי גודל הבית וכמות הדיירים בו. סביר להניח שבבתים קטנים לא נצטרך להשתמש במרכזיה, לעומת זאת בבתים גדולים עם מספר חדרים רב וכמות דיירים גדולה, יש להפעיל מרכזיה שתאפשר גם לקלוט שיחות טלפון אך גם אינטרקום מבחוץ לבית. כך נוכל להשתמש בה באופן נרחב.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על מרכזיה לעסקים קטנים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה. חברת KC גרופ מתמחה בשיווק ומכירה של מרכזיות לעסק ולבית. אנחנו נשמח לעזור לכם לבחור את המרכזייה המתאימה עבורכם.