עסקים חדשים ומרכזיות

בעלי עסקים חדשים שרוצים ליהנות מהיתרונות של מרכזיה בענן ושירותי מחשוב בכלל נדרשים להכיר כמה המלצות מרכזיות. הנה הן:

א. הצבת הלקוחות בראש סדר העדיפויות – לעסקים חדשים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. הם צריכים לדאוג לשירותי מרכזיה בענן לעסקים כמוהם מהרגע הראשון ולהציב את הלקוחות בראש סדר העדיפויות. מרכזיה תאפשר לבעל העסק החדש להעניק ללקוחות שירות מעולה ולענות על השאלות הנפוצות.

ב. הפיכת המגבלות לחסרונות – עסקים חדשים הם בדרך כלל עסקים קטנים שרוצים לצמוח. בשלב שבו העסק עדיין קטן או בינוני יש לו כמובן הגבלות, אך ניתן להפוך אותן ליתרונות. עסק קטן ובינוני זמין יותר ללקוחותיו מאשר עסק גדול, הוא אמור להכיר אותם טוב יותר ויש לו מולם מערכת פתוחה של תקשורת והעברת מסרים. את כל אלו ועוד משלבים בתוך מרכזיה בענן לעסקים חדשים במחירים משתלמים.

ג. חיסכון בתשתיות – אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך בהוצאות בעת הקמת העסק היא לחשוב היטב על התשתיות. בעזרת מרכזיה בענן לעסקים חדשים למשל ניתן לחסוך בתשתיות ולהסתפק בתשתית אינטרנט בלבד. זו תשתית שממילא קיימת בכל עסק חדש ואין דרך טובה יותר לנצל אותה מאשר עם מרכזיה בענן.

מרכזיה בענן לעסקים חדשים

מה הקשר בין עסקים חדשים ומחשוב ענן?

מחשוב ענן הוא חלק מתחום רחב שמשפיע על הסקטור הפרטי והעסקי. עם זאת, בעסקים חדשים יודעים בצורה הטובה ביותר איך לנצל את היתרונות של מחשוב ענן בכלל ומרכזיה בענן בפרט:

  • מקום אחסון גדול ואפשרויות הרחבה בעתיד
  • שליטה על השיחות הנכנסות והיוצאות דרך האינטרנט
  • אפשרות חיבור למרכזיה מכל מקום ובכל זמן
  • היעדר תלות במחשב נייח ושרת מקומי
  • חלוקת הוצאות כוח אדם, תחזוקה של ציוד חומרה ותוכנה

מכל אלו ועוד אפשר להבין מדוע משתלם להשקיע בהקמת מערכת מרכזיה בענן לעסקים. מעבר לכך, בעלי העסקים החדשים עצמם לא צריכים להחזיק בידע טכני. הקמת המערכת והתפעול מבוצעים על ידי ספק שירות ומולו מרוכזת גם ההתנהלות השוטפת.

בחירת ספק לשירותי מרכזיה בענן לעסקים חדשים

בעלי עסקים חדשים יכולים למצוא את מקומם בשוק הדינאמי והצפוף רק אם יש להם ספקי שירות מעולים. אסור להם להתפשר על ספק שירותי מחשוב ועליהם לבחור היטב גם את המפעיל של מרכזיה בענן לעסקים. כך יכולים עסקים חדשים לרכז בין הצוות המקצועי שלהם לבין הלקוחות ולהפיק תועלת ממחשוב ענן.

אנחנו כאן בשביל העסק שלך

העסק שלך אולי חדש אבל החברה שלנו ותיקה ומיומנת בכל שירותי המחשוב. אנו מזמינים אותך ליצור קשר כבר עכשיו עם נציגי חברת KC GRUP ולשמוע על מרכזיה בענן לעסקים חדשים, עסקים ותיקים ולארגונים מכל הגדלים.