תמיכת מחשוב לעסקים

היום, כל עסק, גדול וקטן, יצרני ונותן שירות, תלוי במחשבים. העסק יכול להזדקק לתוכנות כבדות ומורכבות והוא יכול להזדקק לתוכנות בסיסיות בלבד ובשני המקרים, העבודה תהיה תלויה פעמים רבות במחשבים.

ממש כפי שבעבר המרכזייה הייתה נופלת וכל הטלפונים הפסיקו לעבוד – ואילו היום כל העסקים עובדים עם מרכזיית תקשורת בענן שחוסכת להם את ההתמודדות עם התקלות הללו בזמן אמת – גם בתחום תמיכת המחשוב ישנן התפתחויות שכדאי לכל עסק לאמץ.

בכל פעם שישנה תקלה במחשב, כשקובץ "נעלם", תוכנה לא עולה וכמובן אם המחשב נדבק בווירוס או מפגע אחר, העסק נפגע. הדרך להתמודד עם כל אילו ולהבטיח עבודה רצופה של העסק היא לקבל תמיכת מחשוב לעסקים מגוף אמין, שביכולתו להעניק לעסק שלך את הפתרון המקיף הנחוץ לו בזמן אמת.

מהי תמיכת מחשוב לעסקים/פתרונות מחשוב לעסקים?

שירותי התמיכה כוללים מתן מענה לצרכים של העסק ברגע שהוא זקוק להם וכל זאת בלי להעסיק עובד המיועד לתפקיד זה בתוך הארגון. כל עסק וכל ארגון יודעים כי ברגע שהמחשב אינו מתפקד, העסק נפגע והדבר יכול לבוא לידי ביטוי גם בפגיעה כלכלית. התמיכה נועדה לתת פתרון מהיר, בכל זמן ובדרך הטובה ביותר לעסק.

כיצד מתבצעת התמיכה?

התמיכה יכולה להתבצע במספר מישורים וההחלטה כיצד לתת אותה תלויה בצורך של העסק שלך בכל רגע נתון.

  • התאמת מערכות – לעסקים אשר זקוקים לכך ישנה אפשרות לתת מראש שירותי תמיכה המיועדים להתאים לעסק את המערכת. ברגע שהתוכנות הנכונות יושבות על המחשב או ברגע שנקנה המחשב הנכון לכל עמדה, ישנו סיכוי להפחית את הבעיות שעלולות לצוץ בעתיד.
  • טיפול מרחוק – תמיכת מחשוב לעסקים יכולה להתבצע פעמים רבות מרחוק, ללא הגעת טכנאי למקום. כל עוד המחשב עובד הטכנאי יוכל לבצע השתלטות מרחוק. היתרון של שירות זה הוא היכולת לתת מענה מידי ולאפשר לעסק שלך לחזור לפעילות תקינה מהר ככל האפשר.
  • הגעת טכנאי – במקרה בו אין ברירה ולא ניתן לטפל בבעיה דרך שליטה מרחוק, יגיע אל העסק טכנאי מקצוע. המטרה היא תמיד לפתור את הבעיה ביעילות ובמהירות, אך המקצועיות היא זו שתקבע אם ישנו צורך בהגעת טכנאי שטח או לא.

ליהנות מכל העולמות

פתרונות מחשוב ותמיכת מחשוב לעסקים מתבצעת על ידי חברה מקצועית אשר יכולה לתת מענה מידי ברגע שהעסק שלך זקוק לכך. טכנאי מקצועי יחכה לך או לעובדים שלך ויהיה זמין ברגע שתצוץ בעיה. את העבודה הטכנאי יבצע לרוב מרחוק כך שלא תהיה אפילו תחושה שיש עוד מישהו במרחב של העבודה. אפשר להגיד כי שירות זה מאפשר לך ליהנות מכל העולמות: גם מקצועיות וזמינות גבוהה וגם בעל מקצוע שאינו עובד שלך. אין צורך להיכנס ליחסי עובד – מעביד אלא ליהנות מהשירות על פי הצורך.

חיסכון בעלויות לעסק

תמיכת מחשוב לעסקים מאפשרת לעסק שלך לחסוך כסף. כיוון שאין צורך בהעסקת הטכנאי, נמנעת ממך הוצאה של משכורת חודשית, אך זהו אינו החיסכון היחיד. באפשרותך להזמין את השירות בכל זמן נתון וליהנות ממחיר הוגן עבורו וטיפול מהיר. מהירות הטיפול תאפשר לעובד שלך לחזור במהירות לשגרת העבודה וכך לחסוך בעלות של עובד שבפועל לא יכול לעבוד. השירות מאפשר לעסק שלך להיות יעיל ורווחי יותר.

יצירת סביבת מחשוב נכונה לעסק שלך

העסק שלך זקוק למחשבים ותוכנות. השאלה שיכולה לעלות אצלך היא אילו מחשבים נחוצים לך ואילו תוכנות באמת ישמשו אותך. בעסקים מסוימים ברור מראש מהן התוכנות שחייבות להיות בהן, אך באחרים התייעצות מוקדמת יכולה לחסוך בעלויות ההקמה. הטמעת המערכות מתבצעת בהתאם לאופי ולדרישות של העסק ותעזור לך להתייעל.

נשמח לעמוד לרשותך

חברת KC GROUP מתמחה במתן תמיכת מחשוב לעסקים. אנו מאמינים כי ההצלחה של העסק שלך ופעילות תקינה שלו היא ההצלחה שלנו. לצורך כך אנו מספקים תמיכה מלאה של כל פתרונות המחשוב לעסקים על פי הצורך ובזמן המתאים עבורך. לפרטים נוספים וכדי לשמוע כיצד נוכל לעמוד לרשותך, זה הזמן ליצור עמנו קשר.